Teljesen 2012-ben felújított apartmanokból és bungalókból álló üdülőközpont a mediterrán növényzettel borított Kalifront-félszigeten helyezkedik el. A Hotel Eva szomszédságában található, a tenger felé leejtős domboldalon tudunk leljutni, az apartmanok és bungalók elszórtan, a tengertől különböző távolságban helyezkednek el. A gyönyörű öbölben kristálytiszta víz kényeztet bennünket. Elsősorban azoknak ajánljuk, akik szép strandra, nyugalomra és pihenésre vágynak.
Strand: 150-250 m-re, sziklás, betonos és kavicsos.
Szolgáltatások: széf a recepción (térítés ellenében), sportolási lehetőségek a közelben (teniszpályák, minigolf, kerékpár kölcsönzés, vízisportok), pénzváltó, parkoló.
Fontos tudnivalók: a szállás elfoglalása az érkezés napján 14 óra után lehetséges, elutazáskor 10 óráig kell elhagyni a szobákat. Háziállat előzetes lekérés esetén vihető (10 EUR/éj - helyszínen fizetendő). Az apartmanok csak önellátással foglalhatóak. Az apartmanokban a megadott ár 2, illetve 4 fős igénybevételre vonatkozik. Amennyiben az apartmanokban a pótágyra is szükség van, akkor 2.560 Ft/éj (8 EUR/éj) felár fizetendő.

gyönyörű part, szép környezet, nyugalom

dombos terület, nehezen mozgóknak nem ajánljuk
Szobák
2+1 fős apartmanok***, földszínti, 36 m2: légkondicionált, szépen berendezett apartmanokban 2 ágyas hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba, kombinált konyha és nappali található, a nappaliban 1 felnőtt (
vagy 2 kisgyermek!) részére pótágynak alkalmas kanapéval. Az apartmanok műholdas TV-vel felszereltek.
Az apartman ára 2 fő részére vonatkozik, amennyiben a pótágyra is szükség van, felár fizetendő.
2+1 fős apartmanok*** terasz nélküli, első emeleti, 36 m2: a barátságosan berendezett, légkondicionált apartmanokban 2 ágyas hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba, kombinált konyha és nappali található, a nappaliban 1 felnőtt (
vagy 2 kisgyermek!) részére pótágynak alkalmas kanapéval. Az apartmanok műholdas TV-vel felszereltek.
Az apartman ára 2 fő részére vonatkozik, amennyiben a pótágyra is szükség van, felár fizetendő.
2+1 fős 2012-ben felújított bungalók***, kb. 36 m2, kb. 300 m-re a tengertől: ízlésesen és szépen berendezett, légkondicionált apartmanokban 2 ágyas hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba, kombinált konyha és nappali található, a nappaliban 1 felnőtt (
vagy 2 kisgyermek!) részére pótágynak alkalmas kanapéval. Az apartmanok műholdas TV-vel felszereltek.
Az apartman ára 2 fő részére vonatkozik, amennyiben a pótágyra is szükség van, felár fizetendő.
4+1 fős 2012-ben felújított bungalók***, kb. 42 m2, kb. 300 m-re a tengertől: ízlésesen és szépen berendezett, légkondicionált apartmanokban 2 db 2 ágyas hálószoba, zuhanyzós fürdőszoba, kombinált konyha és nappali található, a nappaliban 1 felnőtt (
vagy 2 kisgyermek!) részére pótágynak alkalmas kanapéval. Az apartmanok műholdas TV-vel felszereltek. Kisebb erkéllyel rendelkeznek (kb. 10 m2).
Az apartman ára 4 fő részére vonatkozik, amennyiben a pótágyra is szükség van, felár fizetendő